R2 Administration

Thue Rasmussen

Thue Rasmussen

Indehaver & Malermester - Tilbudsgivning

Tel: 20 33 08 21
thue@r2farver.dk

John Rasmussen
Markus Pickenäcker

Markus Pickenäcker

Formand & Koordinator - Tilbudsgivning

Tel: 81 10 24 44
markus@r2farver.dk

Pia Birch Jakobsen

Pia Birch Jakobsen

Formand & koordinator – Tilbudsgivning

Tel: 25 34 62 09
pia@r2farver.dk

Ditte Lund Kristensen

Ditte Lund Kristensen

Formand & koordinator - Boligselskaber

Tel: 25 16 21 74
ditte@r2farver.dk

Patrik Korr
Karin O. Jensen
Randi Thorlund
Maibrit Nielsen

R2 Butik Viborg

Tommy Hedebo
Birgit Mathiasen

R2 Butik Bjerringbro

Johnny Olesen
Heidi Sørensen
Vibeke Jenkins Roloff

Vibeke Jenkins Roloff

Farvehandler

8850 Bjerringbro

Tel: 20 19 25 12
vibeke@r2faver.dk

Morten Gregersen

R2 El

Steffen Kjær

Steffen Kjær

Indehaver & Aut. El-installatør

Tel: 61 69 03 07
steffen@r2el.dk

Morten Brøchner Nielsen

Morten Brøchner Nielsen

Projekt ansvarlig elektriker

Tel: 22 10 42 72
morten@r2el.dk

 

 

Ole Kristian Jensen

Ole Kristian Jensen

Lagermand & montør

 

Jasper Gad Nørbo

Jasper Gad Nørbo

Montør

Simon Bording Kroner

Simon Bording Kroner

Montør

Thomas Axelsen

Thomas Axelsen

Montør

R2 Gulve

Thue Rasmussen

Thue Rasmussen

Indehaver & Malermester - Tilbudsgivning

Tel: 20 33 08 21
thue@r2farver.dk

Markus Pickenäcker

Markus Pickenäcker

Formand & Koordinator - Tilbudsgivning

Tel: 81 10 24 44
markus@r2farver.dk

Pia Birch Jakobsen

Pia Birch Jakobsen

Formand & koordinator – Tilbudsgivning

Tel: 25 34 62 09
pia@r2farver.dk

R2 Gardiner

Finn Mikkelsen

Kontakt os her

Send
Din besked er sendt

Farvehandel, Viborg:

Falkevej 6, 8800 – Viborg

Tlf. 86 61 01 00

Åbningstider:
Man – Fre: kl. 09.30 – 17.00

Lør: kl. 09.30 – 13.00

Farvehandel, Bjerringbro:
Storegade 4, 8850 – Bjerringbro

Tlf. 86 61 01 00

Åbningstider:
Man – Tor: kl. 09.30 – 17.30

Fre: kl. 09.30 – 18.00

Lør: kl. 09.30 – 13.00